Upalna kolejka w Lenartowicach

Upalna kolejka w Lenartowicach - Zdjęcie główne

Żar lejący się z nieba towarzyszył zmaganiom czterech drużyn, uczestniczących w rozgrywkach Ligi Stowarzyszenia LZS MiG Pleszew. Na boisku w Lenartowicach odbyły się bowiem tylko dwa mecze.

Bronów przegrywał do przerwy 0:1 z Lenartowicami/Grodzisko (gol Pawła Kostanowicza), ale po przerwie ostro wziął się do pracy. Bramki Jakuba Boreckiego, Adama Jakubka, Macieja Kałużnego, Mateusza Golińskiego i Sebastiana Stasiaka zadecydowały o zwycięstwie ekipy Ryszarda Szczepaniaka 5:1. Lenartowiczanie po meczu złożyli protest, gdyż ich zdaniem jeden z rywali nie był ujęty w meczowym protokole. Czy wynik z boiska będzie utrzymany? Póki co, Bronów powrócił na czoło tabeli, bo mecz liderującego Kuczkowa z Kowalewem został przełożony. Na czwarte miejsce awansował Marszew po wygranej 4:1 nad Brzeziem. Gole strzelili: Łukasz Siedlecki (2), Miłosz Szymendera, Łukasz Mielcarek I oraz Szymon Hajdasz. Taczanów wygrał ponadto walkowerem z Suchorzewem. Pierwsza runda zakończy się za tydzień w Bógwidzach.