Wyrównane półfinały

Wyrównane półfinały - Zdjęcie główne

Po pierwszych półfinałowych meczach Lider Futsal Cup bliżej decydującego starcia są piłkarze Instalu i Edbetu. Ekomix i Instal stworzyły świetne, wyrównane widowisko, zakończone ostatecznie wygraną Instalu 3:2. Triumfatorzy po pierwszej połowie prowadzili 2:0, ale obrońcy mistrzowskiego tytułu za sprawą Eryka Mikuły doprowadzili w 48' do remisu, by... pół minuty później stracić gola. Świetny mecz w barwach Instalu zanotował bramkarz Tomasz Szymkowiak (na zdjęciu w środku). Wyrównany pojedynek stoczyły też Tilgner i Edbet, nieco lepsi byli kowalewianie, ale wynik 6:3 nie do końca odzwierciedla przebieg wydarzeń na gołuchowskim parkiecie. Tilgnerowi zabrakło po prostu skuteczności. Rewanże za tydzień i wszystko jeszcze może się zdarzyć. Wyniki pierwszych spotkań o miejsca 5-8: Kuchary - Gołuchów 4:7 (aż 6 goli wbił Konrad Mikołajczak), Tursko - Kupers 6:7. CX-80 zakończył już udział w rozgrywkach i po porażce 5:8 z Eka Fokus Żegocin zajął 11 miejsce. Na czternastej pozycji sklasyfikowani zostali gracze Wuwuzele Power, przegrywając dziś 3:8 z Com.40 Popówek. Szerzej o lidze we wtorkowym wydaniu "Życia Pleszewa". (ph)