Z Wartą zagrać warto

Z Wartą zagrać warto - Zdjęcie główne

Wielkopolska przygoda juniorów młodszych Stali Pleszew trwa. Pleszewianie zagrali dzisiaj z liderem rozgrywek, Wartą Poznań. Warta Poznań w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych wygrała komplet spotkań, aplikując kolejnym rywalom po kilka bramek. Zwyciężyła też w Pleszewie. Mimo wszystko to był dla stalowców pożyteczny sprawdzian, bo uczyć się trzeba od lepszych. Pleszewianie wyciągnęli wnioski z przegranej 0:3 pierwszej połowy. Zagrali po przerwie twardo, nie oddając już rywalom tak łatwo pola. Szansę na awans do ligi wielkopolskiej mają juniorzy starsi Stali, którzy zakończyli rundę jesienną na pierwszym miejscu w tabeli, nie przegrywając ani jednego pojedynku. Wyniki spotkań wszystkich młodzieżowych zespołów z pleszewskiego powiatu we wtorkowym wydaniu "Życia Pleszewa". (ph)