Zgodny krok liderów [ZDJĘCIA]

Sport Dwie czołowe drużyny Lider Oldboys Cup 35+ zgodnie wygrały swoje pojedynki i tabela ani drgnęła.

Po pierwszej połowie meczu Victorii Komiz z Taczanowem Team było remisowo (2:2), ale po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Lider rozgrywek popisał się sześcioma trafieniami z rzędu, zwyciężając ostatecznie 9:3. Bramki dla Victorii Komiz strzelili: Rafał Baranowski (3), Radosław Mielcarek (2), Tomasz Mikołajczak (2) oraz Jacek Nowak i Karol Szehyński. Gole dla Taczanowa Team uzyskali Arkadiusz Prusak, Sławomir Wiśniewski i Mariusz Kaleta.

Tilgner zwyciężył Edbet Kowalew 7:2 po trzech golach Zdzisława Gorzelińskiego oraz dwóch trafieniach Marcina Woźniaka i Dominika Włodarczyka. Bramki dla pokonanych uzyskali Łukasz Królik i Przemysław Karaś.

Na czele klasyfikacji strzelców umocnił się Dominik Włodarczyk, zdobywca 12 goli. Karol Szehyński zdobył dotąd 8 bramek, a Arkadiusz Prusak i Marcin Woźniak – po 6. Bramki zdobywało już 40 piłkarzy pięciu drużyn.

W następny piątek odbędzie się przedostatnia kolejka ósmej edycji rozgrywek. Tilgner zmierzy się z Oldboys Gołuchów (17:00), a Taczanów Team zagra z Edbetem Kowalew (17:50).

LIDER OLDBOYS CUP 35+

Tabela po VIII kolejkach:

1. Victoria Komiz                           7           16           33:15

2. Tilgner                                        7           16           39:20

3. Oldboys Gołuchów                     6           10           16:13

4. Edbet Kowalew                           6            4           18:32

5. Taczanów Team                          6            0           15:41