Zmiana lidera w Dobrzycy

Zmiana lidera w Dobrzycy - Zdjęcie główne

Do kolejnych przetasowań na szczycie tabeli doszło w Dobrzyckiej Lidze Halowej Piłki Nożnej Amatorów. Korekta dotycząca trzeciej lokaty miała miejsce w Futsal Lidze Gołuchów.

Albatrosy prowadziły już z Ekipą od Hipa 4:1, ale roztrwoniły całą przewagę i poniosły porażkę 5:7. Bardzo kosztowną, bo oznaczającą zmianę lidera! Zespół z Bud wyprzedziły nie tylko „Hipki”. Piłkarze Galewa/Trzebin uporali się bowiem z Romą Suchorzew (7:4) i przynajmniej do następnej kolejki spoglądać będą na rywali z pierwszej pozycji w tabeli. Po mistrzowski tytuł Futsal Ligi Gołuchów zmierza Tilgner. Jeżeli ktoś się łudził, że lidera mogą zatrzymać Bloki, to dość szybko musiał zrewidować swój pogląd. Trzeci dotąd zespół w tabeli dotrzymywał kroku pleszewskiej drużynie tylko w pierwszej połowie. Wygrywał nawet 2:1. W 25’ Łukasz Bandosz doprowadził do wyrównania, a po przerwie dominacja Tilgnera była już niepodważalna. Skończyło się rezultatem 8:3. Bloki zepchnięte zostały z medalowego miejsca, bo na ich dotychczasową pozycję wskoczyła Ekipa Żubra, która pokonała 5:1 Jedlec. Druga w tabeli jest Myjnia pod Brzozą, która tym razem pokonała 4:0 Rysbud Amatorów. Wyniki wszystkich spotkań, strzelcy bramek i aktualne tabele – we wtorkowym „Życiu Pleszewa”.