Zmiana przodownika w Lider Oldboys Cup 35+

Sport Pierwsza po wakacyjnej przerwie kolejka Lider Oldboys Cup 35+ przyniosła zmianę lidera.

Na czoło wysunęła się Victoria Komiz, która w meczu „na szczycie” pokonała Tilgnera 2:1. Dotychczasowy przodownik objął prowadzeniu po strzale Dominika Włodarczyka. Wyrównał Jacek Nowak, a zwycięstwo zapewnił obrońcy mistrzowskiego tytułu Karol Szehyński. Obie czołowe drużyny zgromadziły tę samą liczbę punktów (o kolejności w tabeli decyduje bilans bezpośrednich spotkań) i zagrają jeszcze po dwa mecze.

Oldboys Gołuchów po pierwszej połowie starcia z Edbetem Kowalew wygrywał już 3:0. Bramki strzelili Marcin Góralczyk, Rafał Górny i Łukasz Witucki. Kowalewianie zabrali się po przerwie za odrabianie strat, ale trafienia Przemysława Karasia i Ryszarda Krawczyka zmniejszyły jedynie rozmiary porażki. Gołuchowianie zwyciężyli 3:2. Sędziował Krzysztof Olejniczak.

W klasyfikacji strzelców prowadzi Dominik Włodarczyk, zdobywca 10 goli. Karol Szehyński uzyskał o trzy bramki mniej.

W piątek, 26 sierpnia, odbędzie się na „Orliku” przy Zespole Szkół Technicznych kolejka numer VIII. Taczanów Team zagra z Victorią Komiz (17:00), a o 17:50 Tilgner zmierzy się z Edbetem Kowalew. Rozgrywki zorganizował Sebastian Wasielewski przy współpracy z Maciejem Jaworskim. Leszek Kołaski pełni opiekę medyczną.