Bal Samorządu Gminy Czermin [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Bal Samorządu Gminy Czermin [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Autor: Ośrodek Kultury w Żegocinie
Zobacz
galerię
67
zdjęć

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościSamorządowcy z Czermina po raz 28. zorganizowali bal karnawałowy. Zabawa była przednia.
reklama

Impreza odbywająca się w ośrodku kultury w Żegocinie to już tradycja. Organizatorzy również w tym roku stanęli na wysokości zadania i przygotowali dla gości mnóstwo atrakcji.

Zabawa tradycyjnie rozpoczęła się polonezem, którego poprowadzili wójt Sławomir Spychaj z małżonką.  Zorganizowano loterię fantową, w której główną nagrodą był rower. Nie brakowało konkursów i zabaw, a także pysznego jedzenia. 

Zabawa była bardzo udana. Świadczy o tym fakt, że parkiet nie pustoszał nawet na moment.

 

reklama
WRÓĆ DO ARTYKUŁU
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo