Impreza odbywająca się w ośrodku kultury w Żegocinie to już tradycja. Organizatorzy również w tym roku stanęli na wysokości zadania i przygotowali dla gości mnóstwo atrakcji.
Zabawa tradycyjnie rozpoczęła się polonezem, którego poprowadzili wójt Sławomir Spychaj z małżonką. Zorganizowano loterię fantową, w której główną nagrodą był rower. Nie brakowało konkursów i zabaw, a także pysznego jedzenia.
Zabawa była bardzo udana. Świadczy o tym fakt, że parkiet nie pustoszał nawet na moment.
Komentarze (0)