Dobrzyca. Dzień seniora w Strzyżewie
Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło nr 1 w Dobrzycy wspólnie z GCK w Dobrzycy zorganizowali w Strzyżewie w gminie Dobrzyca imprezę z okazji Dnia Seniora.
Atrakcji dla seniorów nie brakowało – było dobre jedzenie oraz tańce, do których przygrywała kapela "Znad Prosny".
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W GALERII
Komentarze (0)