To był niezwykły wieczór! KGW Chocz, podobnie jak w poprzednich latach, zaprosiło mieszkańców miasta i okolic na zabawę z okazji Dnia Kobiet.
Organizacja jak zawsze była na wysokim poziomie. Nie zabrakło życzeń, kwiatów i wspólnego toastu. Przybyli mogli robić sobie zdjęcia na okolicznościowej ściance czy wziąć udział w loterii fantowej. Panie zapewniły wyśmienite jedzenie, a na deser pyszny tort. Dużą atrakcją wieczoru była wizyta maskotki-tancerza, z którą uczestniczki chętnie się fotografowały.
Oczywiście nikogo nie trzeba było namawiać do wyjścia na parkiet. Największe muzyczne przeboje serwował DJ Jacek.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.