Przypomnijmy: w ubiegłym roku przy wspomnianej "powiatówce" realizowano już – wspólnymi siłami starostwa i gminy - inwestycję, polegającą na budowie fragmentu chodnika – w kierunku pobliskich zabudowań.
Inwestycja – planowana de facto już dawno temu – kosztowała ok. 100 tys. zł.
- Chodzi o to, by mieszkańcy mogli bezpiecznie przejść w stronę szkoły czy kościoła – tłumaczył wówczas na łamach „Życia Pleszewa” burmistrz Dobrzycy - Jarosław Pietrzak.
Teraz przyszła pora na kompleksowe rozwiązanie na tej trasie – i przebudowę samej drogi. Inwestycja została zapisana w budżecie starostwa.
Komentarze (0)