Narkotyki w gminie Gołuchów
Pleszewscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Gołuchów, który posiadał przy sobie narkotyki.
Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę.
- Około godz. 00.13 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego KPP w Pleszewie zatrzymali w Gołuchowie do kontroli drogowej samochód marki bmw. Kierował nim 33-letni mieszkaniec gminy Gołuchów. Podczas kontroli osobistej ujawniono u mężczyzny woreczek strunowy z zawartością białego proszku - informuje Monika Lis-Rybarczyk z pleszewskiej policji.
Mężczyzna został doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.
- Tam dokonano weryfkacji zawartości woreczka strunowego i okazało się, że jest to amfetamina. Zatrzymany przyznał się, postępowanie w sprawie prowadzi obecnie posterunek policji w Gołuchowie - relacjonuje policjantka.
Komentarze (0)