W Zajezdni Kultury w Pleszewie otwarta została wystawa prac, które powstały w ramach konkursu "Studium funkcjonalno-przestrzenne zagospodarowania Rynku w Pleszewie" organizowanego przez miasto wspólnie z Politechniką Poznańską.
Jak może wyglądać Rynek w Pleszewie w przyszłości? W Zajezdni Kultury jest wystawa
Przypomnijmy: ponad 70 studentów Politechniki Poznańskiej - pochodzących z różnych części świata - stworzyło w sumie 57 zespołów, i opracowało nowe koncepcje rynku w Pleszewie wraz ze stworzeniem deptaka z ul. Poznańskiej.
Jak zaznaczały wcześniej władze Pleszewa, najlepsze prace będą „intelektualną bazą” do ewentualnych przyszłych zmian w mieście.
Teraz wspomniane prace można oglądać w Zajezdni Kultury.
Wystawa jest dostępna do 16 lipca (od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00)
Komentarze (0)