"Narodowe Czytanie" w Czerminie

Opublikowano:
Autor:

"Narodowe Czytanie" w Czerminie - Zdjęcie główne
Autor: archiwum gminy Czermin
Zobacz
galerię
9
zdjęć

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościBiblioteka Publiczna Gminy Czermin po raz kolejny wzięła udział w akcji „ Narodowe Czytanie ”. Spotkanie odbyło się w pięknej scenerii Środowiskowego Domu Samopomocy.
reklama

Fragmenty powieści "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej czytane były przez: Teresę Kwaśniewską, Krystynę Wodecką, Irenę Grzegorek, Wiesławę i Krzysztofa Orszulaków, Martę Larek, Ewę Serbiak, Eleonorę Boruszczak, Ryszarda Kułakowskiego, Zosię Juszczak i Hanię Krawczyk.

Podczas tegorocznej edycji zostały wręczone nagrody laureatom konkursu plastycznego ogłoszonego przez bibliotekę na plakat promujący Narodowe Czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej pt.: „Wszystko na świecie jaśniało, kwitło, pachniało, śpiewało”.

Komisja konkursowa wyróżniła następujące osoby : Wiktorię Grygiel, Natalię Mikołajewską, Patrycję Mikołajewską oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Czerminie.

 - Nagłośnienie i oprawę muzyczną zapewnił Piotr Prais. Dziękujemy  pracownikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Czerminie za pomoc w organizacji, wszystkim czytającym jak również wszystkim, którzy zechcieli z nami być podczas tego wydarzenia - podkreślają organizatorzy. 

reklama

 

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo