Fragmenty powieści "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej czytane były przez: Teresę Kwaśniewską, Krystynę Wodecką, Irenę Grzegorek, Wiesławę i Krzysztofa Orszulaków, Martę Larek, Ewę Serbiak, Eleonorę Boruszczak, Ryszarda Kułakowskiego, Zosię Juszczak i Hanię Krawczyk.
Podczas tegorocznej edycji zostały wręczone nagrody laureatom konkursu plastycznego ogłoszonego przez bibliotekę na plakat promujący Narodowe Czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej pt.: „Wszystko na świecie jaśniało, kwitło, pachniało, śpiewało”.
Komisja konkursowa wyróżniła następujące osoby : Wiktorię Grygiel, Natalię Mikołajewską, Patrycję Mikołajewską oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Czerminie.
- Nagłośnienie i oprawę muzyczną zapewnił Piotr Prais. Dziękujemy pracownikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Czerminie za pomoc w organizacji, wszystkim czytającym jak również wszystkim, którzy zechcieli z nami być podczas tego wydarzenia - podkreślają organizatorzy.
Komentarze (0)