Nowo narodzone dzieci z Jedlca otrzymają wyjątkowy upominek [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościJedlec wita nową mieszkankę/mieszkańca – taki napis widnieje na body, które otrzyma każde nowo narodzone dziecko z tej miejscowości.
reklama

Witanie nowo narodzonych mieszkańców Jedlca w gminie Gołuchów to pomysł Beaty Szymoniak, sołtys miejscowości. 

 - Sołectwo Jedlec wita nowych mieszkańców!  Każde nowo narodzone dziecko w tym roku w naszej wsi otrzyma skromny upominek. Cieszymy się z każdego nowego mieszkańca! – mówi Beata Szymoniak. 

Upominki, czyli body z napisem, grzechotki i kartka z gratulacjami trafiły już do Matyldy, Igi i Marysi. 

 - Dziewczynkom życzymy szczęśliwego dzieciństwa a ich rodzicom wszystkiego, co najlepsze! - podkreśla sołtyska i prosimy, aby informację o narodzinach przekazywać jej w wiadomości prywatnej na portalu społecznościowym.  

Upominki dla najmłodszych mieszkańców Jedlca finansuje Beata Szymoniak z prywatnych środków. 

reklama

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo