Witanie nowo narodzonych mieszkańców Jedlca w gminie Gołuchów to pomysł Beaty Szymoniak, sołtys miejscowości.
- Sołectwo Jedlec wita nowych mieszkańców! Każde nowo narodzone dziecko w tym roku w naszej wsi otrzyma skromny upominek. Cieszymy się z każdego nowego mieszkańca! – mówi Beata Szymoniak.
Upominki, czyli body z napisem, grzechotki i kartka z gratulacjami trafiły już do Matyldy, Igi i Marysi.
- Dziewczynkom życzymy szczęśliwego dzieciństwa a ich rodzicom wszystkiego, co najlepsze! - podkreśla sołtyska i prosimy, aby informację o narodzinach przekazywać jej w wiadomości prywatnej na portalu społecznościowym.
Upominki dla najmłodszych mieszkańców Jedlca finansuje Beata Szymoniak z prywatnych środków.
Komentarze (0)