Reklama

Nowy dyrektor Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Pleszewie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: arch. PK Pleszew

Nowy dyrektor Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Pleszewie - Zdjęcie główne

Od 1 grudnia Zakład Wodociągów i Kanalizacji w spółce PK Pleszew ma nowego dyrektora. | foto arch. PK Pleszew

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 1 grudnia Zakład Wodociągów i Kanalizacji, będący w strukturach pleszewskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, ma nowego dyrektora.

Marcin Kobusiński został nowym dyrektorem Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Pleszewie.

Na stanowisku zastąpił pełniącego dotąd tę funkcję Romana Bizana. Skąd ta zmiana?

- Musieliśmy się rozstać, mieliśmy inne wizje odnośnie funkcjonowania i przyszłości Zakładu - tłumaczy krótko prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego, Grzegorz Knappe.

Nowy dyrektor pleszewskich wodociągów, Marcin Kobusiński, był wcześniej m.in. kierownikiem budowy w jednej kaliskich firm.

Warto dodać, że pracował przez ostatnie lata kilkukrotnie przy dużych projektach w Pleszewie - był m.in. kierownikiem robót podczas modernizacji sieci wodociągowej w śródmieściu w roku 2019, nadzorował także prace przy przebudowie sieci wodociągowej oraz rozdzieleniu kanalizacji na ul. Poniatowskiego - w roku 2021.

- Myślę, że to właściwa osoba do realizacji trudnych zadań, jakie przed nami stoją - to wyzwania finansowe, inwestycyjne, związane m.in. z budową nowego zakładu oraz oczywiście dostarczenie odpowiedniej ilości wody mieszkańcom. Wcześniej pracował w firmie prywatnej, budował m.in. kanalizację w Suchorzewie i Piekarzewie, także w części starego miasta - przez co zna dobrze infrastrukturę - podkreśla Grzegorz Knappe.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy