Do zdarzenia doszło 28 września - na ul. Koźmińskiej w Dobrzycy.
Jak relacjonują strażacy z OSP Dobrzyca ok. 12.28 ich zastęp został zadysponowany do neutralizacji plamy oleju na ul. Koźmińskiej w Dobrzycy.
- Plama była spowodowana uszkodzeniem maszyny rolniczej, rozciągała się na długości około 100 metrów i zajęła powierzchnię około 300 m kw. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji wycieku płynów eksploatacyjnych oraz kierowaniu ruchem - opisują strażacy z OSP Dobrzyca.
Komentarze (0)