Reklama

Pleszew. Wywiad z burmistrzem Arkadiuszem Ptakiem

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Pleszew. Wywiad z burmistrzem Arkadiuszem Ptakiem - Zdjęcie główne

Wywiad z burmistrzem Arkadiuszem Ptakiem znaleźć można będzie można w papierowym wydaniu "Życia Pleszewa" - 10 sierpnia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy stawki za śmieci mogą wzrosnąć? Co z miejscami pracy w Pleszewie? Jakie plany inwestycyjne ma miasto na najbliższy czas? Jak można podsumować ostatnie lata? Rozmawiamy o tym z burmistrzem Pleszewa, Arkadiuszem Ptakiem.

Za nami półmetek tej kadencji samorządu, która rozpoczęła się w 2018 roku. Trochę innej – bo po pierwsze wydłużonej z 4 do 5 lat. Następne wybory samorządowe przypadają w 2023 roku. Po drugie - niestety toczącej się w cieniu pandemii koronawirusa. Nawet 30-lecie samorządu – które przypadło w maju ub. roku – przeszło jakby trochę bez echa – właśnie przez Covid-19.

Oczywiście nie oznacza to, że samorządowcy próżnują. Dlatego warto podsumować dokonania gmin i włodarzy w ciągu ostatnich dwóch i pół roku – czyli na wspomnianym półmetku. Warto też pamiętać, że drogi, edukacja, rekreacja, sport, a nawet gospodarka – to są te sfery naszego życia, którymi zajmuje się właśnie samorząd.

W związku z tym przeprowadziliśmy rozmowę z burmistrzem Arkadiuszem Ptakiem.

Czy stawki za śmieci mogą wzrosnąć? Co z miejscami pracy w Pleszewie? Jakie plany inwestycyjne ma miasto na najbliższy czas? Co z budową mieszkań? Czy rynek może być w przyszłości całkowicie zamknięty? Jak można podsumować ostatnie lata? O tym m.in. rozmawiamy o z burmistrzem Pleszewa, Arkadiuszem Ptakiem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy