Potrącenie rowerzystki w Pleszewie
Dziś rano - ok. godz. 9.00 - na Alejach Wojska Polskiego w Pleszewie doszło do potrącenia rowerzystki.
- 45-letni mieszkaniec Pleszewa kierując pojazdem marki citroen berlingo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowniu kierującej rowerem 65-letniej mieszkance Pleszewa - informuje Monika Lis-Rybarczk z Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.
Jak się dowiedzieliśmy, rowerzystka na szczęście nie odniosła większych obrażeń. Kierowca samochodu został ukarany mandatem karnym w wysokości 1.500 zł oraz 6 punktami karnymi.
Komentarze (0)