Dziś przed godz. 9 doszło do potrącenia rowerzystki na ul. Ogrodowej w Pleszewie przez auto osobowe. Na miejscu pojawiła się policja, straż oraz pogotowie. Kobieta została zabrana do szpitala. Policja ustala przyczynę potrącenia.
AKTUALIZACJA [20.06 godz. 10:20]
Poznaliśmy przyczynę sobotniego zdarzenia. Na ul. Ogrodowej doszło do kolizji.
18 czerwca o godz. 9.00 w Pleszewie na ul Ogrodowej doszło do potrącenia rowerzystki. Kierowca opla, 77-letni mieszkaniec gm. Pleszew nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce, 47-letniej mieszkance gm. Gizałki. Sprawca ukarany mandatem karnym - informuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.
Komentarze (0)