Reklama

Szkoła na Zielonej w Pleszewie ma nowego dyrektora

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Szkoła na Zielonej w Pleszewie ma nowego dyrektora  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ma nowego dyrektora. Przez najbliższych 10 miesięcy placówką pokieruje Izabela Mikstacka-Mikuła.

Artur Kukuła, dotychczasowy dyrektor ZST w Pleszewie zgodnie z zapowiedziami nie zdecydował się  na start w konkursie, który odbył się na początku lipca. Zgłosił się tylko jeden kandydat - nauczyciel w ZST - ale nie spełnił wymagań komisji.

W tej sytuacji samorząd miał dwa wyjścia. Powierzyć obowiązki wybranemu przez siebie kandydatowi, który spełniałby wymagania określone w konkursie albo dać nauczycielowi szkoły pełnienie obowiązków do 10 miesięcy. Zwyciężyła ta druga opcja.

Nowym dyrektorem została Izabela Mikstacka-Mikuła, która przez 20 lat pracowała w Zespole Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie (była m.in. zastępcą dyrektora), a w sierpniu została przeniesiona do Zespołu Szkół Technicznych. Zarząd Powiatu Pleszewskiego powierzył jej stanowisko szefa szkoły na okres 10 miesięcy. Po tym czasie organ prowadzący placówkę znów będzie musiał ogłosić i przeprowadzić konkurs.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy