W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia dzieci z grupy „Stokrotki” z Przedszkola nr 3 "Słoneczne" w Pleszewie udały się do Domu Pomocy Społecznej z przedstawieniem jasełkowym.
Maluchy wspaniale odegrały role poszczególnych postaci z betlejemskiej szopki wprowadzając mieszkańców w niezwykły świąteczny nastrój.
Podczas spotkania nie zabrakło również wspólnego kolędowania, po którym przedszkolaki wręczyły pensjonariuszom kolorowe bombki z serdecznymi życzeniami.
- W podziękowaniu za występ dzieci otrzymały słodką niespodziankę. Pracownikom DPS dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie - informują panie z przedszkola "Słoneczne" w Pleszewie.
Komentarze (0)