Kolizja na ul. Piaski w Pleszewie
Do zdarzenia doszło wczoraj, ok. godz. 13.40.
- W Pleszewie na ul. Piaski, kierowca mazdy, 79-letni mieszkaniec Pleszewa, na prostym odcinku drogi zjechał na prawe pobocze, uderzył w znak drogowy, a następnie w drzewo - informuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.
Kierowca i 11-letni pasażer zostali zabrani do szpitala.
- Ich obrażenia okazały się niegroźne. Kierowca mazdy został ukarany mandatem karnym - informuje rzecznik policji
Komentarze (0)