W Pleszewie 79-latek zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca i 11-letni pasażer zostali zabrani do szpitala

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

W Pleszewie 79-latek zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca i 11-letni pasażer zostali zabrani do szpitala - Zdjęcie główne
Opis: Na ul. Piaski w Pleszewie doszło do kolizji

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościW czwartek na ul. Piaski w Pleszewie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia.
reklama

Kolizja na ul. Piaski w Pleszewie

Do zdarzenia doszło wczoraj, ok. godz. 13.40.

- W Pleszewie na ul. Piaski, kierowca mazdy, 79-letni mieszkaniec Pleszewa, na prostym odcinku drogi zjechał na prawe pobocze, uderzył w znak drogowy, a następnie w drzewo - informuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.

Kierowca i 11-letni pasażer zostali zabrani do szpitala.

- Ich obrażenia okazały się niegroźne. Kierowca mazdy został ukarany mandatem karnym - informuje rzecznik policji

 

reklama

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo