W Gminnym Centrum Kultury w Dobrzycy odbyło się spotkanie wigilijne seniorów.
Podczas wigilii nie zabrakło wielu ciepłych słów i życzeń, modlitwy, wspólnego odśpiewania kolęd oraz symbolicznego podzielenia się opłatkiem.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA
Komentarze (0)