To było wyjątkowe wydarzenie. Ośrodek Kultury w Żegocinie i Stowarzyszenie Miłośników Wsi Żegocin zorganizowali 6 stycznia kolędowanie. Publiczność zgromadzona w sali ośrodka odśpiewała wspólnie najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Akompaniowała im Katarzyna Zawada.
Dużo działo się na samej scenie. Z repertuarem świątecznym wystąpił chór Cantare oraz soliści - Łucja Dziadkiewicz, Nicol Musielak oraz Klaudia Musielak. Były też układy choreograficzne w wykonaniu młodych artystów. Poza tym wiele radości sprawił konkurs muzyczny. Słodkie nagrody zwycięzcom wręczała Katarzyna Zwada. Uroczystość poprowadził Krzysztof Zawada.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ Z KOLĘDOWANIA
Komentarze (0)