Dziś rano w Pleszewie doszło do wypadku.
Wszystko działo się w rejonie przejścia dla pieszych na Placu Wolności. Doszło tutaj do potrącenia mieszkanki miasta.
Potrącenie pieszej na Placu Wolności w Pleszewie
- Do zdarzenia doszło ok. godz. 7.05 na Placu Wolności w Pleszewie. Kierująca pojazdem marki opel, 52-letnia mieszkanka gminy Pleszew, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrąciła osobę przekraczającą jezdnię pieszo - informuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.
Potrącona została 67-letnia mieszkanka Pleszewa.
- Kobieta została skierowana do szpitala w Pleszewie - informuje rzecznik KPP w Pleszewie.
Postępowanie w sprawie trwa, prowadzą je pleszewscy policjanci.
Komentarze (0)