Do zdarzenia doszło dziś rano na trasie wojewódzkiej nr 442 w gminie Gizałki.
Pleszewska "drogówka" zatrzymała tu do kontroli drogowej kierowcę volkswagena.
- 13 października o godz. 9.50 w Tomicach na ul. Wrzesińskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochod marki volkswagen. Za kierownicą siedział 65-letni mieszkaniec gminy Gizałki. Jak sie okazało, znajdował się on w stanie nietrzeźwosci. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie - informuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.
Komentarze (0)