Spotkanie rozpoczęła msza w miejscowym kościele.
W intencji wszystkich mam pod przewodnictwem ks. kan. Marka Kozicy, którą uświetnił śpiewem Chór „Cantare” – mówi Zofia Zawada, kierownik ośrodka kultury w Żegocinie.
Następnie wszystkie panie udały się na salę, gdzie powitali je panowie z rady sołeckiej wręczając symboliczną różę.
CZYTAJ TAKŻE: Żegocin. Pomnik ofiar wojennych
Popis umiejętności dali podopieczni miejscowego ośrodka kultury, którzy tego dnia debiutowali na scenie: młodzieżowy zespół instrumentalny w osobach: Łucja Dziatkiewicz - skrzypce, Joanna Marciniak - flet poprzeczny, Nicol Musielak - fortepian, Karol Misiorek - akordeon oraz kwartet wokalny, który stanowią najmłodsze członkinie chóru Cantare - Łucja Dziatkiewicz, Nicol Musielak, Klaudia Musielak, Michalina Palak.
Recital piosenek Ireny Jarockiej wykonała Katarzyna Zawada.
Komentarze (0)