Mieszkanki Żegocina świętowały. Były kwiaty, życzenia i muzyka

Opublikowano:
Autor:

Mieszkanki Żegocina świętowały.  Były kwiaty, życzenia i muzyka  - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook
Kobieta i dzieckoDzień Matki świętowano w Żegocinie. Imprezę zorganizował sołtys i rada sołecka oraz miejscowy ośrodek kultury.
reklama

 Spotkanie rozpoczęła msza w miejscowym kościele.

W intencji wszystkich mam pod przewodnictwem ks. kan. Marka Kozicy, którą uświetnił śpiewem Chór „Cantare” – mówi Zofia Zawada, kierownik ośrodka kultury w Żegocinie. 

Następnie wszystkie panie udały się na salę, gdzie powitali je panowie z rady sołeckiej wręczając symboliczną różę.

CZYTAJ TAKŻE: Żegocin. Pomnik ofiar wojennych

Popis umiejętności dali podopieczni miejscowego ośrodka kultury, którzy tego dnia debiutowali na scenie: młodzieżowy zespół instrumentalny w osobach: Łucja Dziatkiewicz - skrzypce, Joanna Marciniak - flet poprzeczny, Nicol Musielak - fortepian, Karol Misiorek - akordeon oraz kwartet wokalny, który stanowią najmłodsze członkinie chóru Cantare - Łucja Dziatkiewicz, Nicol Musielak, Klaudia Musielak, Michalina Palak.

reklama

Recital piosenek Ireny Jarockiej wykonała Katarzyna Zawada.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo