Wystawa w Muzeum Regionalnym w Pleszewie
Muzeum Regionalne w Pleszewie zaprasza na otwarcie wystawy pt. "Pasje pleszewian. Kolekcjonerstwo - Walenty Jezierski".
Wszystko zaplanowano na 17 lutego (czwartek) na godz. 18.00 w siedzibie Muzeum Regionalnego w Pleszewie.
Na wystawie będzie można oglądać kolekcję Walentego Jezierskiego, który od lat gromadzi różne ciekawe przedmioty.
ZOBACZ ZAPROSZENIE:
Komentarze (0)