Reklama

Zmarł Grzegorz Baran, polonista, ceniony nauczyciel, były wicedyrektor pleszewskiej "dwójki"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Odeszli W wieku 50 lat zmarł Grzegorz Baran, ceniony nauczyciel, polonista, wychowawca i były wicedyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie.

Dyrekcja ZSP nr 2 w Pleszewie, wraz z nauczycielami oraz pracownikami, przekazała smutną informację o śmierci Grzegorza Barana - polonisty, cenionego wychowawcy i byłego wicedyrektora pleszewskiej "dwójki".

Grzegorz Baran zmarł 28 stycznia, miał 50 lat.

Był uznanym i bardzo lubianym przez dzieci i młodzież polonistą i wychowawcą. Był także, co podkreśla kadra ZSP nr 2 w Pleszewie, bardzo serdecznym kolegą.

- Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego serdecznego Kolegi, wspaniałego Nauczyciela i Wychowawcy - śp. Grzegorza Barana. Tego pogrzebu nie było w planie. Śmierć przyszła niespodziewanie, niechciana, za wcześnie, przekreślając Twoje plany i marzenia. Jeszcze dwa tygodnie temu widzieliśmy Cię w pracy, skupionego na sprawach dnia codziennego. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego, co czujemy. Tak trudno uwierzyć, że Ciebie już nie ma, że nie zobaczymy Cię na szkolnym korytarzu wśród swoich wychowanków. Dziękujemy za Twoją niewymuszoną obecność wśród nas. Za każdy gest przychylności, koleżeństwa, życzliwości. Żegnamy Cię nasz drogi Kolego, Przyjacielu, wspaniały Nauczycielu i Wychowawco. Pozostaniesz na zawsze w pamięci przyjaciół, wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli, koleżanek i kolegów... Spoczywaj w pokoju! - opisują pogrążeni w smutku: Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy szkoły i Uczniowie Zespołu Szkól Publicznych nr 2 w Pleszewie.

 

Pogrzeb odbędzie się 1 lutego. Początek zaplanowano na godz. 13.30 w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Pleszewie.

O godz. 14.00 zostanie tutaj odprawiona msza św. żałobna, po której odbędzie się pogrzeb przy ul. Kaliskiej w Pleszewie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy