Ostatnia akcja na wagę przodownictwa

Ostatnia akcja na wagę przodownictwa - Zdjęcie główne

Gol Sebastiana Pluty w ostatniej minucie meczu z Hatexem zadecydował o przodownictwie Tilgnera w rozgrywkach Lider Oldboys Cup 35+.

Wynik 2:2 w meczu dwóch niepokonanych dotąd zespołów utrzymywał się do ostatniej minuty. Bramki dla Tilgnera strzelili Marcin Woźniak i Mariusz Rybarczyk a dla Hatexu - Artur Hyżyk i Artur Stefaniak. Przy takim rezultacie nowym liderem zostałby zespół Victorii Komiz, który wcześniej pokonał 4:3 Oldboys Gołuchów (gole: Piotr Mazur - 3, Łukasz Marcinkowski oraz Łukasz Witucki - 3). Bramka Sebastiana Pluty okazała się zatem decydująca. W ostatnim dzisiejszym pojedynku Straż Pożarna przegrała 1:3 z Eką Fokus Żegocin. Bramki w tym meczu strzelali Karol Zimny oraz Paweł Gibki (2) i Jarosław Kończak.