Rozpołowiona tabela Pleszewskiej Ligi Koszykówki 3X3

Sport Uczestnicy Pleszewskiej Ligi Koszykówki 3X3 rozegrali ostatnie mecze przed świąteczno-noworoczną przerwą. Cztery zespoły uciekły konkurencji, wygrywając po raz czwarty.

Sławomir Nowak, Piotr Puślecki, Maciej Graja, Bartosz Tanaś i Adrian Kalinowicz do tej pory występowali w lidze pod szyldem Tunes. Dzisiaj wygrali czwarty mecz i nadal okupują pierwsze miejsce w tabeli. Ale już pod nową nazwą. Drużyna nazywa się teraz Monstal Basket Team. Jej wygrana w starciu z Mrocznymi Rycerzami ani przez moment nie była zagrożona.

W pozostałych trzech meczach rywalizacja była bardzo wyrównana. Bo cóż z tego, że Pleszewska Młodzież wygrywała już 17:4, skoro Ancki Team zabrał się za odrabianie strat i niewiele mu zabrakło do doprowadzenia do dogrywki. Dwie dogrywki były za to potrzebne do wyłonienia zwycięzcy w meczu Kosza Team z The Bile. Zadecydował rzut wolny Maksymiliana Adamskiego na 12 sekund przed końcem. Forever Young wysoko zawiesił poprzeczkę rywalom z Knock Team, ale ostatecznie uległ jednym punktem.

Rozgrywki, zorganizowane przez Sebastiana Wasielewskiego, zostaną wznowione 8 stycznia.

Pleszewska Liga Koszykówki 3X3