Tego punktu może brakować

Tego punktu może brakować - Zdjęcie główne

LKS-owi Gołuchów grozi spadek na siódme miejsce w tabeli, a ono może nie zagwarantować utrzymania w IV lidze. Brakującego punktu trzeba będzie poszukać w ostatniej kolejce na boisku lidera.

W ostatnim meczu przed własną publicznością gołuchowianie ulegli 0:1 Obrze Kościan. Jedynego gola strzelił w 25’ Krzysztof Marchewka, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Krystiana Łukaszczyka. Do wyrównania doprowadzić się nie udało, choć w drugiej połowie napór gołuchowian z minuty na minutę wzrastał. Bramkarz Daniel Jankowski sparował piłkę po uderzeniu z rzutu wolnego Dawida Guźniczaka, poradził też sobie z uderzeniem Krystiana Benuszaka. Piłkę meczową miał w 93’ Dawid Idzikowski. Od bramki dzieliły go trzy metry, jednak górą znów był golkiper przyjezdnych.