Wyrównane półfinały Zina Futsal Liga Gołuchów

Wyrównane półfinały Zina Futsal Liga Gołuchów - Zdjęcie główne

Które zespoły zagrają w finale Zina Futsal Liga Gołuchów? Pierwsze półfinałowe starcia nie dały praktycznie żadnej odpowiedzi, a oba pojedynki były bardzo wyrównane. Najbliżej awansu do finału jest LZS Kuchary, który wygrał 4:2 z LKS-em Futsal Gołuchów. Przez długi czas utrzymywał się remis, ale dwa decydujące ciosy zadali gracze z Kuchar. Jeszcze większe emocje przyniosła konfrontacja Instalu z LZS-em Tursko. Radosław Mielcarek zdobył w końcówce pierwszej połowy dwie bramki, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie 4:2. Zespół z Turska konsekwentnie dążył do odrobienia strat, a na trzy minuty przed końcową syreną wyszedł - po strzale Mateusza Szkudlarskiego - na prowadzenie 5:4. Gdy wydawało się, że pleszewski zespół, osłabiony brakiem kontuzjowanego Roberta Zaworskiego, przełknie gorycz porażki, wyrównującego gola wbił Maciej Paterka. Mecz zakończył się remisem 5:5. Rewanże za tydzień. Wyniki wszystkich spotkań we wtorkowym wydaniu "Życia Pleszewa". (ph)

INSTAL - LZS TURSKO 5:5 (4:2); gole:Adam Głuchowski (2), Radosław Mielcarek (2), Maciej Paterka – Dawid Pera (2), Mirosław Pacyniak (2), Mateusz Szkudlarski

LKS FUTSAL GOŁUCHÓW - LZS KUCHARY 2:4 (2:2); gole: Konrad Mikołajczak, Damian Baras – Michał Ciesielski, Emil Marszałek, Dawid Marciniak, gol samobójczy