Zadecydowała ostatnia minuta

Zadecydowała ostatnia minuta - Zdjęcie główne

Ostatnia minuta meczu "na szczycie" Ligi Stowarzyszenia LZS MiG Pleszew pomiędzy LZS-em Lenartowice/Grodzisko, a LZS-em Marszew zadecydowała o zgarnięciu przez dotychczasowego lidera kompletu punktów.

Po pierwszej połowie lenartowiczanie prowadzili 2:1 i wysiłki marszewian mające na celu doprowadzenie do wyrównania długo nie przynosiły efektu. Na minutę przed końcem Błażej Gawroński doprowadził do stanu 2:2, zanosiło się zatem na podział punktów. Ostatnia akcja meczu zakończyła się jednak trafieniem Dariusza Markiewicza i LZS Lenartowice/Grodzisko mógł się cieszyć ze zwycięstwa. Mimo tego utracił pozycję lidera. LZS Bronów rozgromił 8:0 LZS Suchorzew i dzięki lepszej różnicy bramek wysunął się na czoło. Bezpośredni mecz dwóch czołowych drużyn, zaplanowany na najbliższą niedzielę, być może zadecyduje o pierwszym miejscu na półmetku ligi. LZS Kowalew pokonał ponadto dzisiaj 7:2 LZS Janków. Szczegóły we wtorkowym "Życiu Pleszewa".