Żaki już nie są na końcu

Żaki już nie są na końcu - Zdjęcie główne

Piłkarze Żaków Taczanów opuścili ostatnie miejsce w tabeli, które mogłoby nie dać utrzymania w kaliskiej A-klasie.

Drużyna Piotra Owczarskiego zwyciężyła dzisiaj na własnym boisku Szczyt Szczytniki 1:0. Jedynego gola zdobył pod koniec pierwszej połowy Marcin Mielcarek, który wykorzystał sytuację "sam na sam" z bramkarzem rywali. Bramkowych okazji było więcej, ale znów zabrakło skuteczności. Szczyt w drugiej połowie meczu kilka razy groźnie zaatakował, ale Adam Szczepaniak nie dał się zaskoczyć. Taczanowianie mają w tabeli dwa punkty przewagi nad Jaskiniowcem Rajsko. Tracą trzy do Szczytu i Gladiatorów Pieruszyce i teoretycznie te zespoły mogą jeszcze zdystansować.