Dzień Seniora w Pleszewie. To była piękna zabawa! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dzień Seniora w Pleszewie. To była piękna zabawa! [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościW restauracji "Bax" w Pleszewie odbyła się dziś zabawa z okazji Dnia Seniora.
reklama

W restauracji "Bax" w Pleszewie zorganizowano dziś fantastyczną zabawę - z okazji Dnia Seniora

O tym - jak aktywni są nasi seniorzy - piszemy regularnie na łamach "Życia Pleszewa". Spotykają się regularnie, biorą udział w licznych wycieczkach, ale także mają masę energii do dobrej zabawy. Udowodnili to m.in. dziś - podczas imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Seniora.

Już od pierwszych minut parkiet wypełnił się tańczącymi parami. Impreza zorganizowana przez Koło nr 7 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów połączona została z Andrzejkami.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z IMPREZY

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo