Reklama

Mieszkańcy wybiorą nowego radnego [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przemysław Kołodziejek i Anna Witkowska - walczą o fotel radnego gminy Gołuchów. Wybory uzupełniające odbędą się w najbliższą niedzielę - 23 października.

Wybory uzupełniające w gminie Gołuchów ogłoszono po śmierci dotychczasowego rajcy – Mariana Wysockiego. Reprezentował on okręg nr 14 – obejmujący Czechel, Karsy i Kucharki. I właśnie mieszkańcy tych wsi – wybiorą swojego reprezentanta już w najbliższą niedzielę 23 października. O miejsce w radzie walczą dwie osoby: Przemysław Kołodziejek i Anna Witkowska. 

Wybory uzupełniające w Gołuchowie. Przemysław Kołodziejek 

Przemysław Kołodziejek z Kucharek startuje z KWW Niezależni dla Gminy Gołuchów 2022. 

- Mieszkam wraz z rodziną w Kucharkach. Pracuję w Czechlu, często odwiedzam Karsy – mówi Przemysław Kołodziejek.

Przekonuje, że jako radny będzie mówił otwarcie o sugestiach mieszkańców i sprawach dotyczących trzech sołectw.

- Działając w Klubie Radnych Niezależnych  będziemy mogli objąć naszymi wspólnymi działaniami także miejscowości Czechel, Karsy i Kucharki. W grupie jest się silniejszym niż z perspektywy pojedynczego radnego - uważa. 

Wybory uzupełniające w Gołuchowie. Anna Witkowska

Podobne deklaracje składa Anna Witkowska - z Czechla, obecnie sołtyska tej wsi. Staruje ona z własnego komitetu. Deklaruje, że jako radna będzie starała się doprowadzić do realizacji inwestycji i przedsięwzięć takich jak - oświetlenie, infrastruktura drogowa czy oświata - w każdej z reprezentowanych przez nią miejscowości. 

- Zarówno funkcja sołtysa, jak i praca w gospodarstwie nauczyły mnie szacunku, rozwagi, tolerancji i sumienności. Myślę, że zdobyte doświadczenie pozwoli mi dobrze i godnie wypełniać obowiązki radnej, zarówno dla starszej części naszej społeczności, jak i młodszych naszych mieszkańców – przekonuje Anna Witkowska.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy