Reklama

Zmarł Marian Wysocki radny gminy Gołuchów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zmarł Marian Wysocki - radny z Gołuchowa.

Dotarła do nas smutna wiadomość. Zmarł Marian Wysocki - samorządowiec z Gołuchowa. Miał 65 lat. W latach 2014-2022 pełnił funkcję radnego w gminie Gołuchów. Podczas swojej pierwszej kadencji pracował w komisji rolnictwa, gospodarki komunalnej, budżetu i finansów oraz w doraźnej komisji porządku publicznego. W 2018 r. został wiceprzewodniczącym rady, pracował również w komisji budżetu i rozwoju oraz komisji rewizyjnej.

Był głosem mieszkańców w sprawie budowy w Gołuchowie nowej stacji elektroenergetycznej. Stanął po stronie sprzeciwiających się przedsięwzięciu. 

Mariana Wysockiego ciepło wspominają jego koleżanki i koledzy z rady.

- Kolego Marysiu, odszedłeś bez pożegnania, nawet nie skończyliśmy naszej rozmowy, nie zdążyłeś mi jeszcze tylu rzeczy powiedzieć....wciąż się spieszyłeś, nie miałeś czasu wypić herbaty po naszych komisjach i Sesjach Rady Gminy. Mówiłeś....już czekają tam na mnie, muszę dostarczyć ziemniaki, muszę jechać na pole.... I co teraz? Uwierz mi ....poradzą sobie. Będzie mi brakować tych telefonów w jesienne wieczory i rozmów o wszystkim. Tak dobrze siedziało mi się obok Ciebie na komisjach Rady Gminy, zostanie puste krzesło, żal i Twoje wypowiedziane mądre słowa, które pozostaną mi w pamięci. Tak bardzo kochałeś wieś i ziemię. Ale nade wszystko najważniesza była dla Ciebie zawsze Rodzina i Bóg - napisała Beata Szymoniak radna gminy Gołuchów.

"Zapamiętamy go jako społecznika, który na kartach Samorządu zapisał się jako człowiek zaangażowany, oddany idei demokracji, działający na rzecz rozwoju gminy i w pełni rozumiejący katalog praw i obowiązków obywatela" - czytamy na stronie gminy Gołuchów.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę, 27 lipca 2022 r. o godz. 10.30 w kaplicy przykościelnej w Kucharkach.
 
Msza św. żałobna zostanie odprawiona o godz. 11.00 w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Kucharkach.
Zobacz: Zmarł Włodzimierz Szczodrowski ceniony nauczyciel z Żegocina

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy