Reklama

Nasi seniorzy wrócili z jesiennych wyjazdów [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Seniorzy z oddziału rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Pleszewie zakończyli jesienne wyjazdy nad morze i w góry. Atrakcji nie brakowało, a już trwają zapisy na wiosnę!

To był bardzo aktywny czas. Nasi seniorzy wrócili niedawno z jesiennych wycieczek organizowanych przez oddział rejonowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Pleszewie.

- Seniorzy wypoczywali w Świnoujściu, gdzie dodatkową atrakcją był rejs po morzu, wycieczka kolejką po mieście oraz wyjazd do miast niemieckich, ponadto w  Międzyzdrojach, Rewalu, Ustroniu Morskim, Świeradowie Zdrój oraz Kudowie Zdrój. Wyjazd do Kudowy miał charakter wypoczynkowo- turystyczny. 24 osoby pojechały na jednodniową wycieczkę do Pragi, kolejna wycieczka to Kotlina Kłodzka - Duszniki, Polanica , Wambierzyce. Droga powrotna wiodła przez Góry Stołowe pełne serpentyn - dla niektórych seniorów było to nowe doświadczenie. Kudowę Zdrój i  okolice objechaliśmy elektrycznym wagonikiem. Przewodnik zapoznał nas z bogatą historią i aktualnymi wydarzeniami. Półtoragodzinna przejażdżka była prawdziwą ucztą intelektualną i wzbogaciła wiedzę o urokliwym zakątku naszej ojczyzny – opisuje Irena Skowrońska z Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Pleszewie.

Warto dodać, że już trwają zapisy na kolejne wycieczki.

- Zapraszamy na wyjazdy w roku 2023. Są jeszcze wolne miejsca do: Świnoujście "Złoty Kłos" (12.08 do 22.08), Mielno "Villa Gemini" (20.06 - 01.07) oraz Darłówek "Bartek " (05.09 - 15.09) – dodaje Irena Skowrońska.

Biuro PZERiI znajduje się przy ul. Targowej 1 w Pleszewie (tel.: 62 742 26 31)

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy