Reklama

Nie zwlekaj! Złóż wniosek na „500+”

Opublikowano:
Autor:

Nie zwlekaj! Złóż wniosek na „500+” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Ponad 2 tysiące wniosków o przyznanie świadczenia „500 Plus” wpłynęło w sierpniu do pleszewskiego MGOPS. Pracownicy opieki czekają na kolejne.

 

Ludzie są przerażeni, że jeśli nie złożyli wniosku w sierpniu to coś im przepadnie. Nic im nie przepadnie – uspokaja Agnieszka Kusiak, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pleszewie. Ci, którzy dopełnili wszystkich formalności w sierpniu, dostaną pieniądze już w październiku. Co ze spóźnialskimi? - Mogą to zrobić do końca października – informują pracownicy ośrodka. Skutkować to będzie jednak tym, że pieniądze wpłyną na ich konta później – kolejno w listopadzie i w grudniu, z wyrównaniem za poprzednie miesiące. Jeśli jednak rodzic przegapi i ten termin, a formalności dopełni dopiero po 1 listopada wyrównania już nie dostanie.

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pleszewie w miesiącach wrzesień i październik będzie czynny od 7.00 do 18.00. Pracujemy dłużej po to, żeby rodzice, którym trudno jest wypełnić ten wniosek, mogli przyjść do ośrodka i uzyskać odpowiednią informację - informuje Agnieszka Kusiak, dyrektor MGOPS w Pleszewie 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE