Reklama

Niesamowity Dzień Dziecka na terenie OHP w Pleszewie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zawody sportowe i kolarskie, dmuchańce i darmowa wata cukrowa, fotobudka, pokazy służb czy... zabawa w pianie. Takie atrakcje zaserwowano dziś dzieciom podczas polsko-ukraińskiego Dnia Dziecka zorganizowanego przez Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Pleszewie.

Wiele godzin zróżnicowanych atrakcji zaserwowano dziś dzieciom na terenie OHP w Pleszewie - w ramach polsko-ukraińskiego Dnia Dziecka.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez Centrum OHP - przy współpracy z prezesem firmy Spomasz, prezesem Wielkopolskiego Związku Kolarskiego, Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej oraz Wojskowym Centrum Rekrutacji.

Polsko-ukraiński Dzień Dziecka w Pleszewie

Atrakcji był ogrom. Na początku, podczas części oficjalnej, Krystian Piasecki, dyrektor Centrum OHP w Pleszewie oraz starosta pleszewski Maciej Wasielewski, który objął nad imprezą patronat, powitali wszystkich uczestników tej pięknej integracyjnej zabawy z okazji Dnia Dziecka.

Nie zabrakło także rozgrzewki przed głównymi atrakcjami - w wykonaniu Rogal Team.

Impreza, która rozpoczęła się rano, trwała kilka godzin. Została podzielona na różne bloki tematyczne. Ważną częścią zabawy były zawody sportowe - m.in. w przeciąganiu liny czy rzucaniu piłką, były także osobne zawody kolarskie - Otwarte Mistrzostwa Szkółek Kolarskich Powiatu Pleszewskiego.

Zawody podczas polsko-ukraińskiego Dnia Dziecka w Pleszewie

W zawodach w wieloboju sportowym udział wzięli wychowankowie OHP, goście z Ukrainy oraz uczniowie szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Pleszew.

W klasyfikacji drużynowej

  • I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Pleszewie, 
  • II Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie,
  • III zajęła Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sowinie Błotnej.
Nagrody zwycięzcom wręczali: dyrektor Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie Krystian Piasecki, zastępca dyrektora Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie Sylwia Kordylas, zastępca komendanta  Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej bryg. Waldemar Barański oraz prezes Wielkopolskiego Związku Kolarskiego Lucjan Wasielewski. 

Atrakcje dla dzieci podczas Dnia Dziecka na terenie OHP w Pleszewie

Dla najmłodszych dużą frajdą były dmuchańce oraz darmowa wata cukrowa, a także stoiska, gdzie można było pomalować swoją buzię czy też zrobić sobie śmieszne zdjęcie w fotobudce.

Na miejscu nie zabrakło także pokazów strażackich. Nasi strażacy zafundowali także dzieciom ogromną frajdę w postaci piana party - już po oficjalnym wręczeniu nagród w zawodach sportowych.

Podczas imprezy zorganizowano także pokazy psów.

Całe przedsięwzięcie odbyło się pod patronatem komendant głównej OHP Małgorzaty Zwiercan, burmistrza Miasta i Gminy Pleszew Arkadiusza Ptaka oraz starosty pleszewskiego Macieja Wasielewskiego.  

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO NIEZWYKŁEGO DNIA NA TERENIE OHP W PLESZEWIE

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy