Zatrzymali go w Zielonej Łące. Szybki wyrok dla 45-latka

Opublikowano:
Autor:

Zatrzymali go w Zielonej Łące. Szybki wyrok dla 45-latka - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościPleszewscy policjanci zatrzymali w Zielonej Łące 45-letniego mężczyznę, który kierował samochodem pomimo sądowego zakazu. Sprawa szybko trafiła do sądu, gdzie kierowca usłyszał wyrok. To już kolejny taki przypadek w powiecie.
reklama

Do zdarzenia doszło w środę, 26 marca o godz. 8.20 na Piaskowej w Zielonej Łące. To właśnie tam policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Opel.

Za kierownicą siedział 45-letni mieszkaniec Pleszewa. Okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów na okres 12 miesięcy - konkretnie do grudnia 2025 roku. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

 - Jeszcze tego samego dnia w Sądzie Rejonowym w Pleszewie odbyło się posiedzenie w tak zwanym trybie przyspieszonym. 45-latek usłyszał wyrok. Złamanie sądowego zakazu, zakończyło się wymierzeniem kary 6 miesięcy ograniczenia wolności, zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres 3 lat oraz świadczeniem pieniężnym w wysokości 5 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - mówi Monika Kołaska z pleszewskiej policji. 

reklama

To już ósmy kierowca w tym roku, na terenie naszego powiatu, który został ukarany za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. 

 

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo