To pieniądze na zakup sadzonek drzew miododajnych. Tym razem posadzono je wzdłuż dróg w trzech miejscowościach: Psienie-Ostrów obręb Czermin, Żbiki i Pieruchy.
Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku nasadzenia zrealizowano w miejscowościach: Skrzypnia, Grab, Wieczyn i Mamoty.
Wsparcie zakupu sadzonek drzew miododajnych to odpowiedź na apel pszczelarzy, którzy martwią się, że pszczoły coraz częściej mają problemy z pozyskiwaniem nektarów czy soków.
Komentarze (0)