Posadzili drzewka w trzech wsiach

Opublikowano:
Autor:

Posadzili drzewka w trzech wsiach  - Zdjęcie główne
Autor: fot. UG w Czerminie

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Wiadomości20 tys. zł Czermin pozyskał z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.
reklama

To pieniądze na zakup sadzonek drzew miododajnych. Tym razem posadzono je wzdłuż dróg w trzech miejscowościach: Psienie-Ostrów obręb Czermin, Żbiki i Pieruchy.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku nasadzenia zrealizowano w miejscowościach: Skrzypnia, Grab, Wieczyn i Mamoty.

Wsparcie zakupu sadzonek drzew miododajnych to odpowiedź na apel pszczelarzy, którzy martwią się, że pszczoły coraz częściej mają problemy z pozyskiwaniem nektarów czy soków. 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo