Potrącenie dziecka w Żbikach. 7-latek trafił do szpitala

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Potrącenie dziecka w Żbikach. 7-latek trafił do szpitala - Zdjęcie główne
Autor: Pixabay | Opis: Zdjęcie poglądowe

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościW Żbikach (gmina Czermin) 7-letnie dziecko wpadło pod citroena. Policja ustala, kto zawinił.
reklama

Wczoraj (11.06) o godzinie 18.40 w Żbikach doszło do potrącenia 7-letniego rowerzysty.

- 7-latek wyjechał z terenu posesji rowerem na jezdnię, wprost pod nadjeżdżający samochód marki Citroen, którym kierował  20-letni mieszkaniec gminy Czermin. Dziecko trafiło do szpitala w Kaliszu - relacjonuje Monika Kołaska z KPP w Pleszewie.

Funkcjonariusze prowadzą obecnie czynności, w celu ustalenia okoliczności zdarzenia.  

reklama
SONDA

Czy czujesz się bezpiecznie na pleszewskich drogach?

Zagłosowało 43 osób
Zagłosuj
Głosy można oddawać od 12.06.2024 od godz 11:38
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo