Reklama

Urząd w Pleszewie wydłuża godziny pracy. Chodzi o składanie wniosków na węgiel

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Urząd w Pleszewie wydłuża godziny pracy. Chodzi o składanie wniosków na węgiel - Zdjęcie główne

Osoby, które chcą złożyć wniosek o zakup tańszego węgla poprzez pleszewski urząd, mogą to zrobić przez najbliższe dni także po "normalnych" godzinach pracy ratusza.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Osoby, które chcą złożyć wniosek o zakup tańszego węgla poprzez pleszewski urząd, mogą to zrobić przez najbliższe dni także po "normalnych" godzinach pracy ratusza. Do 17 listopada urzędnicy będą czekać na mieszkańców dłużej.

Z akcją sprzedaży węgla pleszewski samorząd ruszył 8 listopada. Zgodnie z zapowiedziami,  uprawnieni i zainteresowani mieszkańcy mogą składać wnioski o zakup węgla kamiennego (groszek, orzech), którego preferencyjna cena nie przekroczy 2 tys. zł brutto za tonę. 

Urząd w Pleszewie wydłuża godziny pracy

W związku z ogromnym zainteresowaniem zakupem opału, pleszewski urząd postanowił wydłużyć godziny pracy.

- Wydłużyliśmy godziny przyjmowania wniosków do 17 listopada, by każdy miał możliwość zrobienia tego jak najszybciej - zaznacza burmistrz Arkadiusz Ptak.

Urzędnicy czekają na mieszkańców codziennie do godziny 19.00 - przez pierwszy okres składania wniosków, czyli do wspomnianego 17 listopada.

Warto dodać, że do urzędu wpłynęło już kilkaset wniosków w tej sprawie (tylko w pierwszym dniu naboru odnotowano aż 163).

Warto pamiętać, że mieszkańcy miasta i gminy Pleszew mogą ubiegać się o zakup maksymalnie 3 ton węgla w podziale na II transze:

  • I transza - do 31 grudnia 2022 r. - 1.500 kg
  • II transza - od 1 stycznia do 30 kwietnia 2023 r. - 1.500 kg

Gdzie składać wnioski o zakup węgla w urzędzie w Pleszewie?

Wnioski na preferencyjny zakup I transzy węgla można składać do 15 grudnia. Przyjmowane są w Wydziale Gospodarki Komunalnej, który znajduje się w ratuszu w pokoju nr 111. Telefon: 62 742 83 43.

Po 17 listopada wnioski będą przyjmowane w normalnych godzinach pracy, czyli: w poniedziałek od 7.30 do 16.30, od wtorku do czwartku w godz. od 7.30 do 15.30 oraz w piątek od 7.30 do 14.30.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy