Reklama

Wiemy kto przez kolejne pięć lat będzie dyrektorem ZST w Pleszewie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: arch. powiat pleszewski

Wiemy kto przez kolejne pięć lat będzie dyrektorem ZST w Pleszewie - Zdjęcie główne

Izabela Mikstacka - Mikuła przez kolejne pięć lat będzie dyrektorem szkoły na Zielonej | foto arch. powiat pleszewski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Władze powiatu pleszewskiego zakończyły procedurę konkursową, związaną z wyłonieniem dyrektora ZST w Pleszewie.

Nowy dyrektor ZST w Pleszewie

Przypomnijmy: w 2021 roku zgłosił się tylko jeden kandydat, ale nie spełnił wymagań komisji. W tej sytuacji samorząd zdecydował się powierzyć nauczycielowi pełnienie obowiązków do 10 miesięcy. 

Nowym dyrektorem została wówczas Izabela Mikstacka-Mikuła, która przez 20 lat pracowała w Zespole Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie (była m.in. zastępcą dyrektora), a w sierpniu została przeniesiona do Zespołu Szkół Technicznych. Zarząd Powiatu Pleszewskiego powierzył jej wtedy stanowisko szefa szkoły - na okres 10 miesięcy. 

Konkurs na dyrektora ZST w Pleszewie

W związku z upłynięciem tego terminu - niedawno zorganizowano konkurs na wspomniane stanowisko - wystartowała w nim obecna dyrektorka. 

Jak się dowiedzieliśmy, konkurs udało się w tym roku rozstrzygnąć - w wyniku tajnego głosowania kandydatka otrzymała 12 głosów za, 0 głosów przeciwnych, a dwa głosy były wstrzymujące się, (1 członek komisji konkursowej nieobecny).

Izabela Mikstacka-Mikuła dyrektorem ZST w Pleszewie

Ostatecznie zarząd powiatu na posiedzeniu 29 lipca - zatwierdził konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie. To oznacza, że przez kolejne pięć lat dyrektorem pozostanie Izabela Mikstacka - Mikuła.

Zgodnie z konkursem - oficjalnie obejmie swoje stanowisko 1 września 2022 roku i pełnić będzie funkcję przez kolejne 5 lat szkolnych - czyli do 31 sierpnia 2027 roku.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy