Wypadek miał miejsce w Pleszewie - w rejonie ronda im. Mikołajczyka - dziś - 27 maja - przed godziną 12.00. Doszło tam do zderzenia dwóch aut. Trzeba było wzywać LPR.
- Na DK nr 11 w okolicy ronda im. Stanisława Mikołajczyka zderzyły się dwa samochody osobowe. W zderzeniu brały udział trzy osoby. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. Lądował również LPR - poinformował portal zpleszewa.pl mł. asp. Mateusz Grabarek z zespołu prasowego KP PSP w Pleszewie.
Na czas działań prowadzonych przez służby przejazd drogą był zablokowany. Jedna z osób, która brała udział w zdarzeniu, została zabrana do szpitala.
Ruch na DK11 został już przywrócony (godz. 12.30)
Komentarze (0)