Reklama

Gołuchów. Gminny żłobek już działa. Jak minęły maluchom pierwsze dni?

Opublikowano:
Autor:

Gołuchów. Gminny żłobek już działa. Jak minęły maluchom pierwsze dni?  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kobieta i dziecko Gminny żłobek w Gołuchowie funkcjonuje już od kilku dni. Najpierw zorganizowano zajęcia adaptacyjne. Od środy – 4 marca placówka działa już w normalnym trybie.

Przez pierwsze trzy dni  w gołuchowskim żłobku zorganizowano dla dzieci i ich rodziców dni adaptacyjne. 

- Mamy nadzieję, że ten czas pozwolił oswoić się naszym milusińskim z opiekunkami i nowym miejscem oraz, że z każdym kolejnym dniem poczują się w żłobku jak w swoim drugim domu - opisują gołuchowscy urzędnicy.

Przypomnijmy, pierwszy w gminie Gołuchów żłobek powstał dzięki adaptacji części parteru istniejącego budynku gołuchowskiej szkoły podstawowej. W ramach prac modernizacyjnych wykonano i dostosowano do potrzeb żłobka salę zabaw, leżakownię, szatnię, łazienkę dla podopiecznych, zaplecze socjalne dla personelu oraz pomieszczenie wydawcze do posiłków i gospodarcze.

Obiekt rozbudowano także o taras, który można osłonić przed słońcem poprzez zamontowaną markizę. Z sali zabaw poprzez taras można bezpośrednio wyjść na plac zabaw, który jest ogrodzony i dostosowany do potrzeb dzieci do 3 roku życia. Żłobek został również rozbudowany o podjazd dla osób niepełnosprawnych oraz dla rodziców z dziećmi w wózkach.

Powstanie gołuchowskiego żłobka zostało wsparte ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego oraz rządowego programu ,,Maluch+".

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy