Reklama

Jurek Owsiak odwiedził Broniszewice [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kobieta i dziecko Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazała samochód dla Domu Chłopaków w Broniszewicach. Jurek Owsiak odwiedził ich osobiście!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 30 lat wspiera system opieki zdrowotnej. Tym razem jeden z orkiestrowych darów trafił do Broniszewic. 

- Polski system opieki zdrowotnej wyparł ze swojego obszaru ludzi przewlekle chorych, niepełnosprawnych i porzuconych przez rodziców i opiekunów. System jest od wielu dekad nieczuły i bezlitosny! Byliśmy świadkami bezczelności polityków wszystkich opcji, którzy swoją obojętnością ani na centymetr nie pomagają tym, którzy zmagają się z ogromnym trudem opiekowania się swoimi bliskimi w ich chorobie! – napisał na swoim profilu facebookowym Jurek Owsiak. 

I dodał.

Najczęściej obrońców życia kompletnie nie interesuje, co z tym uratowanym życiem się dzieje potem! Jak sobie dają radę rodzice i czy w ogóle dają radę! Każda praca i wysiłek tych, którzy się poświęcają dla tych osób, są przez WOŚP podziwiane i wspierane!

Wczoraj – 14 grudnia – Jurek Owsiak osobiście zjawił się w Domu Chłopaków w Broniszewicach, żeby w imieniu WOŚP przekazać im samochód. 

Dzisiaj wręczyliśmy kolejny dar dla Dom Chłopaków w Broniszewicach. Tym razem przekazaliśmy im Volkswagen Caravelle z ubezpieczeniem OC i AC na 12 miesięcy. 8 miejsc dla pasażerów ułatwi funkcjonowania tego wyjątkowego miejsca – napisał Owsiak. 

Siostry Dominikanki – jak napisał - robią kawał roboty.

 A przy herbacie i cieście pogadaliśmy jak przy rodzinnym stole - one o tym miejscu, a my o naszej robocie - Finale i Punkcie Humanitarnym. No takie serdeczne pogaduchy. Dzięki wszystkim wspierającym Orkiestrę po raz kolejny mogliśmy przekazać tutaj sprzęt z serduszkiem! To też takie dotykanie cudu życia! – napisał Jurek Owsiak. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy