Derby dla Stali

Derby dla Stali - Zdjęcie główne

Rozegrane dzisiaj w Koźmińcu czwartoligowe derby piłkarskie Ziemi Pleszewskiej zakończyły się trzybramkowym zwycięstwem Stali Pleszew. Pierwsza, dość wyrównana połowa przyniosła tylko jednego gola. Konrad Chojnacki wykorzystał dośrodkowanie Krzysztofa Laskowskiego i pokonał Szymona Dutkiewicza. Po przerwie nie mający nic do stracenia gracze Płomyka zaatakowali, ale jedynymi efektami ich akcji były rzuty rożne. Na więcej dobrze dysponowana defensywa Stali nie pozwoliła. Pleszewianie przy okazji nękali obronę gospodarzy szybkimi kontratakami. W ten sposób strzelili jeszcze dwie bramki, choć przy lepiej nastawionych celownikach powinni zdobyć jeszcze dwa-trzy gole więcej. Relacja, statystyki meczowe i wypowiedzi trenerów - w najbliższym wydaniu "Życia Pleszewa". (ph)

BS RAF-PAK PŁOMYK KOŹMINIEC - KS STAL PLESZEW 0:3 (0:1)

GOLE: 0:1 - Konrad Chojnacki (19'), 0:2 - Jacek Ulbrych (85'), 0:3 - Łukasz Bandosz (93')

BS Raf-Pak Płomyk Koźminiec: Sz. Dutkiewicz – W. Figan, M. Woźniak, P. Świtała, B. Zmyślony (46’ D. Kosiński), R. Tomczak, D. Guźniczak, P. Kryś, K. Matuszak, K. Stefaniak (89’ P. Andrzejczak), D. Kaczmarek (77’ M. Paszek)

KS Stal Pleszew: J. Kuświk – R. Wieczorek, R. Zaworski, M. Kosiński, Ł. Jańczak, K. Laskowski (91’ Ł. Bandosz), D. Skrzypczak, A. Mann (91’ D. Kruchowski), K. Chojnacki, K. Benuszak, M. Raczyk (61’ J. Ulbrych)